Zastosowanie depilacji laserowej

Piękna, delikatna skóra modelek z reklam tylko z pozoru jest niedostępna dla przeciętnej kobiety, krążącej między domem a pracą, po drodze odbierając jeszcze dzieci ze szkoły. Nowoczesne technologie medyczne oraz kosmetyczne pozwalają już bardzo swobodnie korzystać ze swoich osiągnięć. W tym również z zalet, jaką niesie za sobą depilacja laserowa, którą można zastosować na całym ciele – oczywiście z zachowaniem odpowiednich procedur.

Salony depilacji laserowej

W większych miastach takich jak Szczecin, salony kosmetyczne, w których świadczone są usługi depilacji, są już na porządku dziennym. Prócz standardowych zabiegów kosmetycznych i upiększających są w nich wykonywane również zabiegi depilacyjne i co ważne, na coraz nowocześniejszym sprzęcie. Ta nowoczesność wpływa również na wysoki poziom bezpieczeństwa całej kuracji: zapobiega poparzeniom skóry, wysypkom czy zniszczeniu naskórka.
Jeśli chcemy sprawdzić, jak dokładnie działa depilacja laserowa Szczecin, na pierwszą wizytę – i najpewniej na każdą następną – wybierzmy salon o dobrej renomie, gdzie poziom świadczonych usług jest bardzo wysoki. Należy tu zaznaczyć, że w przypadku takich zabiegów jakakolwiek oszczędność nie powinna wchodzić w grę: depilacja taka wymaga bowiem zaawansowanego sprzętu, który z zasady nie może być tani, a więc i sama usługa nie będzie należała do „groszowych spraw”.

Gdzie stosować?

Zastosowanie zabiegu depilacji laserowej jest bardzo obszerne i dotyczy właściwie całego ciała. Zbędne owłosienie usuwane jest w twarzy (wargi, broda, baczki), karku, ramion i przedramion, stóp, pleców, brzucha. Standardem jest wykonywanie depilacji laserowej na nogach i udach oraz w okolicach bikini. W przypadku każdej części ciała stosowane są specjalistyczne sprzęty, w tym wymienne głowice, dzięki którym osoba wykonująca zabieg może dotrzeć laserem w każdej miejsce.
Należy oczywiście pamiętać, że zabiegów depilacji laserowej nie można kategorycznie wykonywać na skórze poranionej, tuż po chorobach skórnych (należy odczekać co najmniej kilka tygodni) oraz nadwrażliwej na promienie lasera. Zabiegi trzeba też co jakiś czas powtarzać, są jednak zdecydowanie skuteczniejsze od standardowych metod depilacji.

One thought on “Zastosowanie depilacji laserowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>