Mezoterapia bezigłowa – głębokie odżywienie skóry

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesna metoda pielęgnacyjno-odmładzająca, ciesząca się coraz większą popularnością wśród Polek odwiedzających salon kosmetyczny w Warszawie (lista na swiaturody.com). Czemu zawdzięcza ona swoje powodzenie? Sekret tkwi w głębokości, na jaką może dotrzeć preparat podawany w trakcie terapii. Poziom wnikliwości związku aplikowanego poprzez zastosowanie mezoterapii bezigłowej jest wręcz imponujący, gdyż daje ona możliwość dotarcia substancji głębiej niż najlepszej jakości krem czy serum.

Na czym polega mezoterapia bezigłowa?

Zabieg ten polega na wprowadzeniu substancji o charakterze leczniczym w najgłębsze warstwy skóry, dzięki wytworzeniu chwilowej przerwy w błonie komórkowej. Jest to możliwe w związku z równoczesnym zastosowaniem terapeutycznego działania fal ultradźwięków oraz impulsowego bodźca elektroterapeutycznego. Brzmi to groźnie, jednak klientki decydujące się na ten krok nie odczuwają żadnego dyskomfortu czy bolesności w trakcie zabiegu. Jest to możliwe ze względu na sposobność dostosowania intensywności terapii do progu odczuwania pacjentki.

Jakie efekty przynosi terapia?

Mezoterapia bezigłowa jest, więc bardzo wygodną i przyjazną metodą, a co więcej niesie ona ze sobą szereg zalet, wśród których dominuje efekt błyskawicznego liftingu oraz redukcja występujących zmarszczek i bruzd. Pobudza ona przy tym reakcje chemiczne w tkankach i polepsza krążenie potrzebnych pierwiastków i rodników. Cera poddana temu zabiegowi ulega odmłodzeniu i rewitalizacji. Koloryt skóry ulega poprawie, a zwiotczenie skóry zanika częściowo lub całkowicie. W zależności od zaaplikowanej substancji aktywnej, mezoterapia bezigłowa może być również zastosowana do leczenia skóry trądzikowej. Wyraźne efekty poprawy kondycji cery są widoczne po odbyciu 5 sesji terapeutycznych, jednak dla osiągnięcia najlepszych efektów zalecane jest przejście 8-10 zabiegów w określonych odstępach czasu.

Chcesz znaleźć w swoim mieście salon kosmetyczny oferujący ten zabieg? To bardzo proste. Wpisz w wyszukiwarkę internetową, na przykład sformułowanie „kosmetyczka Warszawa”, a na pewno znajdziesz nie jeden gabinet kosmetyczny specjalizujący się w tym obszarze.

One thought on “Mezoterapia bezigłowa – głębokie odżywienie skóry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>