Eurodent

Eurodent to gabinet stomatologiczny z dziesięcioletnim doświadczeniem. Znajduje się on w Rzeszowie przy ulicy Krośnieńskiej 17/3L lista gabinetów z dentysta-stomatolog.com. Dojazd do tego gabinetu jest bardzo łatwy. Jadąc z Galerii Rzeszów wystarczy, że pojedziemy ulicą Krakowską około 2 kilometrów potem wjedziemy na ul. Franciszka Kotuli i następnie pojedziemy prosto do ulicy bł. Karoliny. Kolejno pojedziemy ulicą Sanocką i jesteśmy na miejscu.

W ofercie tego gabinetu jest: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna, endodoncja, implantologia, ortodoncja, protetyka, profilaktyka a także chirurgia stomatologiczna. Gabinet ten wykorzystuje materiały najwyżej jakości oraz współpracuje z najlepszymi, co daje nam pewność, że trafiliśmy do najlepszego gabinetu w Rzeszowie i nie tylko. W gabinecie pracuje trzech specjalistów oraz trzy asystentki. Pierwszą specjalistką w dziedzinie stomatologii jest Magdalena Niżańska – skończyła ona studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej wykonywać zawód oraz być na bieżąco z nowinkami. Jest specjalistką w dziedzinie ortodoncji, stomatologii dziecięcej oraz estetycznej. W 2006 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Kolejnym specjalistą jest Tomasz Niżański. Swoje wykształcenie zdobył na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Jego specjalnością jest protetyka, chirurgia, implantologia i implantoprotetyka. Ostatnim specjalistą w owym gabinecie jest Małgorzata Szpila. Pani doktor w 2009 ukończyła studia lekarsko- dentystyczne na Pomorskiej Akademii w Szczecinie. Do jej zainteresowań należy przede wszystkim stomatologia zachowawcza oraz chirurgia stomatologiczna.

Jeżeli chodzi o asystentki to pierwszą z nich jest pani Dorota Sawicka. Ukończyła ona Medyczne Studium Zawodowe w Rzeszowie na kierunku asystentki stomatologicznej. W tym gabinecie pracuje od 2008 roku. Drugą asystentką jest Edyta Jabłońska, absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie. Z Eurodentem związana od 2009 roku. Jest niezwykle miłą osobą, a pacjenci ją uwielbiają. Pomaga przy zabiegach dotyczących stomatologii zachowawczej bądź endodoncji. Ostatnia z asystentek to Gabriela Malita, która w 2014 roku ukończyła Medyczną Szkołę Policealną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>